Září 2010

tak!

22. září 2010 v 12:09 | jana
A je po státnicích. Plánovala jsem napsat dlouhý článek o svých dojmech z toho všeho a o legráckách, které jsme zažili v noci před zkouškou... ale nakonec jsem z toho všeho tak vyčerpaná, že se mi psát moc nechce.
Asi jediné, z čeho mám z celé doby studia pocit dobře vykonané práce jsou ty dvě velké písemné práce. To mi dalo nejvíc práce a k něčemu to bylo.
Ostatní pocity smíšené, ale je velká úleva, že je po všem. Těším se na spoustu věcí, které teď budu s čistým svědomím dělat. Pracuju na takovém milém kreslícím projektu a mám z toho radost. Mám spoustu nápadů na další a další věci.
Mozek mi zatím moc nepracuje, asi týden jsem (z různých důvodů) skoro nespala a nejedla.
UF! díky Bohu za ty dary :).

pastelky

8. září 2010 v 20:11 | jana
p
To jsou moje pastelky. Jedna chybí, kde je? Jsou moc fajn.
Jednou jsem soutěžila v soutěži o sadu 500 pastelek. Ani si to množství neumím představit. Samozřejmě jsem je nevyhrála, což se dalo čekat :).
p

září

5. září 2010 v 16:39 | jana
A je září. Nejoblíbenější měsíc Sandry Juto. Kromě října, listopadu, prosince atd. samozřejmě, známe tyhle notorické optimisty.:) Já se zase učím (!), a už je mi z toho fakt divně... jsem ostuda celého školství. Měli by mi sebrat veškerá vysvědčení a nechat mě to opakovat komplet, protože si připadám tak hloupá a dutá, že to snad ani není možné. A taky trochu kreslím a to mě moc baví. Před několika lety jsem dostala k vánocům nádherné akvarelové pastelky, v sadě 72 barev, konečně s nimi trochu víc kreslím, a jsou úžasné. Je ostuda, že až teď. A až budu mít víc času, ušiju si kroj. :)