Květen 2010

látky

22. května 2010 v 20:46 | jana
Koupila jsem si nějaké látky! Je to blogově asi neatraktivní téma, ale mám z toho nákupu radost. Objevila jsem totiž naprosto neskutečný obchod, v sérii poněkud nechutných bazarů, asi tří za sebou, které se zde nacházejí.

sen

22. května 2010 v 12:20 | jana
Měla jsem sen, že mám malé miminko, a neumím se o něj postarat. Bylo to celkem zlé! Tak třeba jsem neustále zapomínala, kde zrovna je. Bylo to v nějakém obrovském bytě. A hele, už dvacet minut leží polonahé před otevřeným oknem, ze kterého fučí vítr...! A tak. Nebo bylo potřeba ho přebalit, a neměla jsem plínku. Byla asi na úplně opačné straně bytu, než já. Byla zima, nebylo dost oblečené. Příkrývala jsem ho dekou, ale pořád z něj padala. Potřebovala jsem mu dát svetr, žádný nikde nebyl po ruce. No prostě...! Ale dítě to kupodivu všechno snášelo celkem dobře, nenastydlo, nebrečelo, pořád tak nějak pospávalo. A pak tam bylo nějaké mýtické zvířecí stvoření, býk/slon/lev, které bylo ochránce toho mého miminka. Měla jsem strach, že na něj šlápne nebo něco (než se mi narodilo dítě, tak tohle byly moje nejhorší představy: že na něj šlápnu a rozšlápnu ho), ale nic se nestalo, protože to zvíře to dítě prostě chránilo.

vernisáž a výstava

7. května 2010 v 23:17 | jana
Tedy, pěkně dlouho se tu nic nedělo! Výstava byla zahájena pěkně, Jáchym nám zahrál s kamarády a lidé se přišli podívat. Je ale trochu zvláštní být v centru pozornosti. Ale člověk to nesmí tak brát. Díky všem, kdo přišli!
Janul ne s Kačem:
s Jindrichem
vernisaz

Nové obrazy na rajčeti, viz nový odkaz vlevo.