Leden 2010

vlňáč

23. ledna 2010 v 11:20 | jana
Známá speciálně pro nás upletla tuhle deku/přehoz/podložku. Moc se mi líbí a říkám tomu vlňáč.

příhody

9. ledna 2010 v 22:41 | jana
Dneska jsem řezala chleba z patky chleba. Kač se otočil na druhou stranu, aby se prý nemusel dívat, jak si uříznu ruku. A jestli už to prý mám, aby se zpátky neotočil moc brzo. Zeptala jsem se, co by dělal, kdybych si tu ruku fakt uřízla. Prý by šel pryč si něco dělat na počítači. To jsem to dopracovala... :)

Dál jsem se dneska dozvěděla, že moje celkem oblíbená značka oblečení vyhazuje na ulici k dispozici své vyřazené oblečení, které už nemůže nebo nechce prodat, ovšem předtím do toho udělají díry, aby to nemohl nikdo nosit! To je šílené... A prý se to tak dělá v mnoha obchodech, a nejen oblečení. Musí se zničit a vyhodit; kdyby si ho třeba zaměstnanci vzali domů, je to krádež. Tak to mě teda dost znechutilo.

A taky jsem byla lyžovat - běžkovat! Bylo to moc fajn, nejela jsem několik let, ale tohle člověk asi nezapomene. Jelo to parádně, z kopečku pěkně svištělo. Tak aspoň nějaká výhoda toho sněhu.

silvestr a nový rok

6. ledna 2010 v 22:25 | jana
Konec roku se nám tady moc pěkně vydařil. Neosiřeli jsme, ale měli jsme štěstí na spoustu krásných návštěv, nejen u nás doma. Pěkné to bylo!