Říjen 2008

sen

30. října 2008 v 9:47 | jana
Měla jsem zase hrozný sen. Řídila jsem po Praze traktor (!), jela jsem v něm jako na splašené krávě, div jsem se nevybourala (jak jinak. moje sny "před" a "po" řidičáku se moc neliší). Traktor mi zůstal, protože jsem nezvládla/nestihla vyřešit problém s kotlem, který měl provést majitel traktoru. Měla jsem na sobě příšerné oblečení, asi noční košili přes kalhoty. Mezitím, co jsem jela v traktoru, leželo v bytě moje novorozené dítě, samotné, hladové a nepřebalené. V tom stejném bytě taky praskla vodovodní trubka... No potěš koště. Bohužel jsem se probudila dřív, než jsem stihla dojet k dítěti. Snažila jsem se znova usnout a dokončit ten sen, ale marně.

pletení

27. října 2008 v 17:50 | jana
Tak jsme měli na návštěvě kamarádku a mluvila o tom, jak si plete svetry. Taky jsem dřív pletla, ale to mi bylo 8 (pletla jsem ale jen šály). Už je to nějaký pátek. Dostala jsem z toho jejího vyprávění hroznou chuť se do toho pustit znova. Mohla bych si totiž uplíst šálu! A taky uspokojit mou a Kačovu vášeň po čepicích! Každou zimu je kupujeme, protože je pořád ztrácíme a naše sympatie k čepicím se mění. Kolikrát si koupí čepici Kač a nakonec ji nosím já a naopak. A taky, jedna čepice nestačí, že. Teď jde jen o to, kdo mě znova naučí plést...

těhotenský zápisníček

23. října 2008 v 14:46 | jana
Tak jsem přibrala už 10kg! WTF!

Kam se to strká?

21. října 2008 v 16:31 | jana
Článek pro ženy a matky...

trudnomyslnost

19. října 2008 v 22:06 | jana
Přepadla mě trudnomyslnost.

celer

16. října 2008 v 12:07 | jana

Včera jsme si zase udělali z našeho psíka malé šoufky. Je to typ psa, ze kterého si můžete nevinným způsobem vystřelit a připravit si tak příjemné pobavení.

péče o dítě

14. října 2008 v 11:40 | jana
Bráchovi jde o zdraví našeho dítěte, tak mi poslal názorný návod, jak o něj pečovat. Pokusím se podle toho zařídit :).

jana vraždí a jiné povídky

12. října 2008 v 22:29 | jana
Viděli jsme film Wanted. Líbil se mi. Ale je to drasťák - jiné filmy s Kačem skoro nesledujeme, nevím proč.

výlet

11. října 2008 v 11:16 | jana

Český ráj

8. října 2008 v 10:13 | jana
Objevila jsem několik let staré fotky z výletu do Českého ráje.

šaty

7. října 2008 v 19:03 | jana
Ušila jsem si šatičky. Jsou docela veliké v pase. Vepředu se mi to hodí, protože můj břich může klidně ještě povyrůst a budou mi. Ale jsou dost volné i vzadu, a tam to budu muset vyřešit... Buď nějaký pásek, nebo gumu, nebo to nějak zabrat. Možná by stačila i nějaká mašle. Ale myslím, že jsou snad nositelné i tak jak jsou. Mám z nich celkem radost. Normálně modrou vůbec nenosím, ale tohle byla stará látka (možná i 20let stará), tak jsem si řekla, že když se to zkazí, nebude žádná ztráta. Dostala jsem tu látku od mámy, ať z ní ušiju něco na dítě. Trochu na dítě to ale je, ne? :-) Na to, že jsem neměla žádný střih a pracovala jsem stylem "ani jednou neměř a rovnou řež", to celkem jde.
(Omluvte mizernou kvalitu fotky, byla moc tma.)

Hrozně moc se mi líbí tenhle obraz od J. Sopka. Dovedu si živě představit, že by nám visel nad gaučem. Jmenuje se Bublina. Taky se mi líbí ta tapeta. I takovou nějakou tapetu si dokážu u nás doma živě představit.

Takhle krásně uklizeno bylo u nás doma, když byl Kač pryč.

Jinak je mi dnes bídně. Bolí mě hrozně hlava a je mi pořád zima. Břicho mě tlačí a tíží. Kač ovšem prohlásil, že pokud nerodím ani nezvracím, nemám si na co stěžovat. Takže se mám docela dobře.

Zase sama doma

4. října 2008 v 11:16 | jana
Kač odjel. Podívala jsem se na dokument od Heleny Třeštíkové "Marcela", který jsem už dlouho chtěla vidět. Jelikož ale nemáme televizi, tak to nešlo. Až teď, kdy mi Anička poslala odkaz na stránky Respektu, kde je možné se na film zdarma podívat. Můžete taky, doporučuji: Marcela
Je to dost depresivní film, ale nějak do mně vlil novou energii.

papuchalk

4. října 2008 v 1:03 | jana
Papuchalk od Kače...
Jinak se stalo to, že jsem uvařila hromadu naprosto odporného jídla... Nevím, co s ním.