Červen 2008

Jak jsme výletovali

20. června 2008 v 17:57 | jana
Minulý týden jsme s Kačem jeli na několikadenní výlet - dovolenou. Vyjeli jsme v pátek směr Třebíč. V Třebíči jsme pobývali u Kačových rodičů, ale především jsme se procházeli přírodou, navštěvovali se s kamarády a venčili s nimi psy a děti. Na jednom místě jsme natrefili na cirkus. Měli tam tolik zvířat, až měl člověk skoro pocit, jestli se nejedná o zoo. Netušila jsem, že cirkusy nabízejí takové množství zvěře. Kačovi se nejvíc líbí opice, ale já jeho zálibu nesdílím. Opice jsou takové hysterky, zdá se mi.

toto je článek pro ženy a dívky

11. června 2008 v 21:35 | jana
Muži - a zejména Kač - nečtěte, nechcete-li přijít o iluze u osoby jménem Janul

postav si vlastní maso

11. června 2008 v 19:11 | jana
Kač mě inspiroval tvorbou komixů. Tak jsem jich taky pár vymyslela. Můžete to taky zkusit, je to sranda. Dostanete se tam přes odkaz "Make your own meat".

na svatbě

8. června 2008 v 22:23 | jana
V sobotu se vdávala kamarádka Anička - jiná než ta, se kterou jsem byla na dortu. Svatba byla nádherná. Úplně mi bylo líto, že se nemůžu znova vdát, protože už jenom ty šaty, to je taková paráda, že nechápu, když se někomu do svatby nechce. A Anička byla navíc nevěsta v radostném očekávání, a tak vypadala o to roztomileji. Na svatbě jsem taky viděla spoustu jiných bývalých spolužaček. Je potěšující, že svateb bude v blízké budoucnosti víc. Trochu mě teda zamrzelo, že jsme na naši svatbu nikoho nepozvali... no ale zase, všechno má svoje klady a zápory.

Kutnohorské podzemí

3. června 2008 v 20:36 | jana
V neděli jsem se v rámci výletu do Kutné Hory vydala do podzemí do bývalých stříbrných dolů.