Duben 2008

Gitar

18. dubna 2008 v 18:08 | jana
Přátelé, tak tohle je naprostá famóznost. Poslala mi to dnes kamarádka, a snad nebude nikomu vadit, když popularitu tohoto skvostu trošku rozšířím:

čokoholik a rosomáci

15. dubna 2008 v 18:11
Dnes jsem měla čokoládový absťák. V našich končinách není jednoduché tento problém řešit, protože náš krámek má otevřeno jen někdy, a jeho sortiment je značně omezený. A pokud zrovna nemáme cestu do města a zásoby nic moc (sladké zásoby se u nás nikdy moc neohřejí), je to těžké.
Ale dnes měl krámek otevřeno, a i když neměli všechno, co jsem chtěla nakoupit, pokusila jsem se dnes o čokoládový dort podle Jamieho Olivera! Ve městě by všechno šlo o dost líp - prostě by byl učiněn nájezd na cukrárnu. Tady, v zapadákově, musí člověk občas trochu víc přiložit ruku k dílu, když umírá na nedostatek cukru a tuku.

výroba dětí

11. dubna 2008 v 22:17 | jana
Až budete někdy dělat miminko...

Pečuj o svého mravence

10. dubna 2008 v 22:56 | jana
Tak jsme včera s Kačem takhle usínali bok po boku v naší ložnici, těsně sousedící s naší kuchyní. Bylo nám fajn - až na jednu drobnost.

obraz! radost!

9. dubna 2008 v 21:06 | jana
Dnes jsem prodala svůj první pořádný obraz. Mám velkou radost z toho, když se někomu líbí to, co dělám. Taky mám teď větší chuť dál malovat a zlepšovat se. Byly to nejpříjemněji vydělané peníze. Koupila jsem si za odměnu arašídové máslo :).
Samozřejmě jsem si ho vyfotila, abych měla památku, a aby se za čas mohl stát součástí internetové galerie.
Díky!

vidím jenom výjevy...

7. dubna 2008 v 18:33 | jana
V uplynulých dnech jsme:
hledali ztracenou vrtičku ke šlehači.

obraz z bazaru

4. dubna 2008 v 18:13 | jana
Koupila jsem si dnes obraz! Za 145 Kč! V bazaru v Praze by to určitě za takovou cenu nebylo. V podstatě je to asi starožitnost. Nikdy dřív by mě nenapadlo, že se mi něco takového bude líbit, na druhou stranu: moje babička měla v ložnici podobně ztvárněný obraz Marie s Ježíškem, a ten se mi vždycky líbil moc. Ještě nevím, kam ho pověsím, ale radost mám velikou. Bude působit pěkně v kontrastu s něčím moderním, třeba. Z obrazu na mě působí tajemno.