Listopad 2006

Krysák apod.

28. listopadu 2006 v 19:44 | jana
Co jsme zažili. Byli u nás na návštěvě vynikající přátelé. Takže jsme se měli dobře. Slovy vypsat nelze, jak dobře jsme se měli. Před jejich odjezdem jsme se společně chtěli najíst v restauraci. Cestou jsme viděli za bílého dne krysu.
V restauraci jsme viděli zloděje, jeden z nich se pokoušel naše milé kamarády okrást. Zjistili jsme, že pes, ubytovaný na noc u nás v chodbě, si v noci rozsvěcuje světlo, otevírá dveře a pochoduje z chodby do předsíně. Pouští tím do bytu zimu a ráno pak dělá jakoby nic.
Objevila jsem další podobnost psa a děcka a to tu, že oba nepříjemně piští, pokud nějaká pitomina není zrovna podle nich. Příjemný způsob, jak zabavit a rozveselit děcko, je běh po místnosti.

U rodičů

20. listopadu 2006 v 18:11 | jana
Moji rodiče jsou směšní lidé. Mají malý domek. Chovají mnoho zvířat, která mají velkou volnost pohybu, až na výjimky.

Kam tečou naše splašky?

16. listopadu 2006 v 11:41 | jana
To ví snad jen déšť a vítr kolem nás...

Tuhle nadpozemskou krasavici...

13. listopadu 2006 v 18:27 | jana
... jsem mohla mít. Byla to pro mě láska na první pohled. Ihned jak jsem ji viděla, bylo jisté, že je výjimečná. Ani by nevadilo, že je už tak trochu dáma v nejlepších letech.

Je mi, jako bych včera celý den házela uhlí...

10. listopadu 2006 v 21:38 | jana
Jsme s Kaczem celí rozlámaní. Já jsem dnes navíc vzpírala dítě, občas i s kočárkem... To k náladě moc nepřidá. Topíme si novým uhlím a máme doma jak v sauně. Jela jsem dnes domů autobusem a seděla jsem vedle zajímavé paní.

Proč jsme raději nešli do Lanškrouna?

9. listopadu 2006 v 19:46 | jana
Měli bychom topení na plyn s termostatem, splašky by nám tekly pěkně do kanálu. Chybělo by nám snad něco?

Jak ušetřit za vlaky a autobusy a poznat okolí

4. listopadu 2006 v 0:08 | jana cestující
Ač je to nemilé, je to tak. Janul poznává místní region, nevědomky se vydává na kratší cesty ve směru Praha - České Budějovice.